47 yaşındaki TV sunucusu Lera Kudryavtseva tekrar hamile

Rus haber ajanslarının haber yayınları bugün Lera Kudryavtsev taraftarlarını iyi haberlerle memnun etti - 47 yılındaki TV sunucusu yine hamilekızının Masha doğumundan bu yana sadece 7 ay geçmiş olmasına rağmen. Haber, gazetecilere Lera'ya yakın insanlardan bir kaynak tarafından bildirildi. Ayrıca, “Bir Milyonun Sırrı” gösterisinin TV şovunun, önceki hamileliğinde olduğu gibi, “ilginç pozisyonunu” sırrı saklamak istediğini belirtti.

Daha önce Kudryavtseva, Masha'nın doğumunun zihninde çok değiştiğini, çocuğun refahını sürekli önemseyen, özenli ve huzursuz bir anne olduğunu belirtti. Ayrıca, sunucu başka bir bebek sahibi olmak istediğini ima etti.

Taraftarlar, Lera'nın gerçekten dışa doğru değiştiğini belirtti, midesi henüz görünür olmamasına rağmen, normalden daha gevşek kesilmiş kıyafetler seçmeye başladı.

Kızı Maria Kudryavtseva Ağustos 2018'de doğum yaptı. Ardından, birçok Rus 47 yaşında doğum yapmanın doğal olmadığını, vekil bir annenin hizmetlerine başvurduğunu düşünüyor. Kudryavtseva bu varsayımları keskin ve kararlı bir şekilde yanıtladı - Kendisini doğurdu, zordu ve kendini kimseye haklı çıkarmak zorunda değildi..

Lera'nın gelecekteki çocuğu üçüncü olacak. 29 yaşında, daha büyük bir babası olan Jean. Genç adam, halka açık olmayan ve gizli bir yaşam tarzı yaratıyor, kendisi hakkında pek bir şey bilinmiyor - Plekhanov Üniversitesi İktisat Bölümünden mezun oldu ve yakın zamanda annesi onu NTV televizyon kanalında (bildirilmedi) işe aldı. Jean, Kudryavtseva'nın evliliğinde, "İhale Mayıs" grubunun müzisyeni Sergey Lenyuk ile doğdu.

kot
Sergey Lenyuk

Bugünün eşi Kudryavtsevoy hokey oyuncusu Igor Makarov 16 yaşında karısından genç. Onun için doğmuş Masha ilk doğan oldu. Bir kızı gebe bırakmak için, Lera'nın kendisine göre, çift beş yıl çalıştı.

Kudryavtseva kendisi çok uzun zaman önce, sadece “anneliğin tadına girdiğini” söyledi, çünkü 19 yaşında doğum ve 46 yaşında doğum yapmak farklı şeyler ve yenidoğan için tutum tamamen farklı. Katı yaşta ortaya çıkan çocuklar Hayata özel bir anlam verin ve onu umut ve neşeyle doldurun.

gebelik

gelişme

sağlık