Eski Julia Nachalova kocası, ortak kızlarını karısının ailesine vermeye karar verdi.

38 yaşındaki şarkıcı Yulia Nachalova'nın ölümünden sonra, 12 yaşındaki kızı Verochka'nın babası futbolcu Yevgeny Aldonin tarafından yetiştirileceği bildirildi. Bu, Yulia'nın babası tarafından ölümünden bir gün sonra rapor edildi. Ama son anda Vera'nın babası kız yetiştirme için kızı Julia’nın ebeveynlerine, yani dedesine vermeye karar verdi.

Eski karısının kızına ve ailesine yardım ve destek sözü verdi.

Bu karara neden olan Eugene, bilinmiyor. Sessiz olmasının nedenleri hakkında. Ancak gazeteciler yeni Aldonin ailesindeki durumun genç bir eşi Olga ve iki yaşında bir oğlu olduğunu ileri sürdü.

Julia Nachalova, 16 Mart Cumartesi günü, doktorların hayatını kurtarmak için yaptıkları birkaç gün başarısız girişimden sonra öldü.

Nachalova Aldonin'i yaklaşık sekiz yıl önce boşadı, evlilikleri beş yıl sürdü. Ancak boşanmadan sonra, İnanç'ın ailesi iyi ilişkiler sürdürdü ve çocukla ilgili tüm konularda ortak kararlar aldı.

Aldonin, Vera için anneden sonra olan yakın akrabadır. Bu nedenle Nachalovaya taraftarları kızı büyükanneye ve büyükbabana yetiştirme konusunda geçme kararını onaylamadı. Bu karışıklığa ve öfkeye neden oldu.

Yulia'nın kişisel yaşamında hiç şans yoktu: müzisyenler Dmitry Lansky ile ilk evlilik çabuk boşanmayla sona erdi, ardından futbolcu Aldonin ile ve sonra hokey oyuncusu Alexander Frolov ile bir ilişki vardı. Beş yıl sonra, İskender ve Julia arasındaki ilişki dağıldı ve uzun süre önce mülk paylaştı. Nachalova’nın arkadaşlarına göre, sağlığına ciddi bir şekilde zarar veren bu acı verici ve acı verici “gösteriler” idi.

Dmitry Lansky ile birlikte
Alexander Frolov ile birlikte

Julia kalp yetmezliğinden ve kan zehirlenmesinden öldü. Daha önce başarısız bir plastik cerrahi geçirdi, implant reddi başladı, kan enfeksiyonu vardı ve böbrekler başarısız oldu. Nachalova'nın tedavi edilemez otoimmün hastalıkları vardı - sistemik lupus eritematoz ve gut. Julia, son kez tip 2 diyabet zemininde gelişen bacağın kangreni ile hastaneye kaldırıldı.

Yulia Nachalova'ya veda 21 Mart'ta Troekurovsky mezarlığında yapıldı.

gebelik

gelişme

sağlık