Jessica Simpson'ın üçüncü bir çocuğu var.

38 yaşındaki Amerikalı şarkıcı, oyuncu ve TV sunucusu Jessica Simpson birçok çocuğun annesi oldu - üçüncü çocuğunu aydınlatmak için geldi kız. Aktrisin üçüncü hamileliği çok zordu - preeklampsi, ödem, yüksek tansiyon ve diğer birçok komplikasyon ile Simpson, klinikte birkaç kez hayranlarını korkutup yatıyordu. Ama hiçbir şey için değildi - doktorlara göre kızı doğdu, mükemmel sağlıklı.

Jessica daha önce konuşulmamış bir seks sembolü olarak görülüyordu, bebeği andıran görünüşü, güzel figürü ile ünlüydü ve dünyanın her yerinden milyonlarca erkeğin imkansız ve ulaşılamaz bir rüyasıydı. Fotoğrafları dünyanın en iyi erkek dergilerinin kapaklarını süsledi.

Ama bir noktada aktris kendimi izlemeyi bıraktım. Rakam “yayıldı”, son yıllarda Simpson aşırı kilolu oldu ve başarısızlıkla mücadele etti. Gazetecilere defalarca abur cubur, fast food, özellikle hamilelik döneminde, çöpleri reddedemeyeceğini itiraf etti. Örneğin üçüncü hamileliği sırasında Jessica, tıbbi standartlardan birkaç kat daha fazla olan 40 kilogramdan fazla kazanmıştır.

4.5 kilogram - yeni doğan bir kız büyük bir kilo ile doğdu.

Jessica kendisi, sosyal ağlardaki milyonlarca aboneye ailesi için önemli bir olay hakkında, kliniğe gelen bebeğin resmiyle birlikte mesaja eşlik etti. Kızın adı Birdie Mae Johnson.

Jessica'nın çocuk babası eski NFL oyuncusu Eric Johnson. Daha önce, aktris bir müzisyen Nick Lachey ile bir kardeşi içindeydi, ancak bu evlilikte bir çoçayı hamile bırakmaya çalıştı, bu çiftin ayrılma kararını etkilemiş olabilirdi.

Eric ile birlikte Jessica 2002 yılında düğün oynadı.

gebelik

gelişme

sağlık