"Kumaşçı" Sasha Savelyeva İsrail'de doğum yapmaya gitti

Yaklaşık bir ay içinde, 35 yaşındaki Sasha Savelyeva'nın fabrika solisti, bir anne olacak. Onun için bu çocuk ilk doğacak. İyi ve gerekçeli olarak düşünen Sasha, Rusya'da doğum yapmamaya karar verdi ve bir gün önce Tel Aviv'e uçtu.

İsrail'de, o ve kocası, oyuncu Cyril Safonov'un bir mülkü var ve bu nedenle konaklama ile ilgili herhangi bir sorun yaşanmayacak. Sasha, İsrailli jinekologların ve doğum uzmanlarının tüm dünyada ünlü olduklarını ve Rusya dahil diğer ülkelerin doktorlarından daha fazla güvendiklerini vurguladı.

Doğum için özel olarak İsrail'e uçan birçok yıldız, Victoria Makarskaya'nın zamanında yaptığı gibi, Svetlana İvanova da aynı kararı verdi.

Sasha Savelyeva uzun vadede, doğum, muhtemelen bir ay içinde gerçekleşmesi gerekiyor, ancak şimdiye kadarki gelecek ana babalar yıldız ailesindeki gelecek ikmali hakkında resmi bir açıklamada bulunmadı.

"Fabrika" grubunun bir üyesi hamile olduğu gerçeği, geçen yıl Aralık ayında biliniyordu. Hayranlar, Sasha'nın ne kadar titiz bir şekilde gevşek kıyafetler seçtiğini fark ettikten sonra “ilginç konum” hakkında tahmin yaptılar. Karnı saklamanın zamanı gelmedi - hamilelik herkes tarafından anlaşıldı.

Sasha Savelyev, 9 yıldır aktör Kirill Safonov ile evli, düğünde 2010 yılında oynandı. Çocuğun acelesi yoktu. 45 yaşındaki Kirill Safonov zaten bir baba, ilk evliliğinden bir kızı Nastya var, şimdi 24 yaşında. Sasha Savelieva ile paylaşılan doğmamış çocuğun cinsiyeti bildirilmemiştir. Görünüşe göre, ebeveynler, yabancılardan herhangi birinin özel hayatına adanmak istemiyor.

gebelik

gelişme

sağlık